Sport

Pucharowe starcie z Mazowszem

Przed seniorami GKS-u Belsk Duży pucharowa środa. W ramach Mirax Pucharu Polski podopieczni Stanisława Bilskiego zmierzą się z Mazowszem Grójec. Początek spotkania o godz. 17 na Stadionie Gminnym.

Piłkarze grójeckiego Mazowsza nie bez problemu przeszli przez pierwszą rundę Mirax Pucharu Polski. Grójczanie w regulaminowym czasie gry zremisowali z KS Błotnica Stara 4:4. Do rozstrzygnięcia spotkania potrzebne były rzuty karne, które podopieczni Roberta Radońskiego wygrali 5:4.

W lidze Mazowsze po pięciu kolejkach zajmuje 8. miejsce z dorobkiem 7. punktów. Ekipa z Grójca wygrała z Iłżanką Kazanów oraz Skaryszewianką Skaryszew, zremisowała z KS Potworów i musiała uznać wyższość Pilicy Nowe Miasto, a także w ostatniej serii gier, Centrum Radom.

GKS ma za sobą cztery oficjalne mecze. W pierwszej rundzie Mirax Pucharu Polski team z Belska ograł Blask Odrzywół 3:2. W lidze gracze Bilskiego ulegli KS Wysokin 4:5, zremisowali z Blaskiem 1:1, a ostatnio pokonali lidera tabeli radomskiej serie B, GPSZ Głuchów 4:1.

Jak będzie dzisiaj? Czy GKS Belsk Duży zdoła ograć grójeckie Mazowsze? Zapraszamy na Boisko Gminne dziś o godz. 17!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *