Sport

Seniorzy GKS-u poznali rywala w Pucharze Polski

Rozlosowano I Rundę Mirax Pucharu Polski na szczeblu Delegatury MZPN w Radomiu. Podopieczni Stanisława Bilskiego z GKS-u Belsk Duży zmierzą się w derbach powiatu z Mogielanką Mogielnica. Spotkanie rozegrane zostanie 10 bądź 11 sierpnia na Boisku Gminnym.

Zabrakło niewiele
Przeciwnik GKS-u zakończył miniony sezon na 3. miejscu w Pineks Klasie A, gr. Radom II. Mogielanka zgromadziła na swoim koncie 67. punktów. Do baraży o Ligę Okręgową zabrakło jedynie jednego punktu. Podopieczni Sylwestra Sokoła przegrali w sezonie 2018/2019 tylko jedno spotkanie. Na boisku w Belsku Dużym czeka więc nas arcyciekawe widowisko!

Znajomi
Oba zespoły znają się jak łyse konie. W belskim zespole gra kilku zawodników z przeszłością w Mogielance. Są to m.in Radosław Skonieczny, który był kapitanem mogielnickiego zespołu, Łukasz Cieślak (wychowanek tego klubu) czy prezes Kamil Bocheński. Z drugiej strony, są gracze, którzy przez chwilę grali z herbem GKS-u na piersi, a teraz kontynuują swoją karierę w Mogielnicy. Mowa m.in. o Radosławie i Dariuszu Namielskich czy Krystian Zięba.


Pary I rundy Mirax Pucharu Polski
:
GKS BELSK DUŻY – MOGIELANKA MOGIELNICA
ZODIAK SUCHA – KRASKA JASIENIEC
SKS POTWORÓW – PILICA NOWE MIASTO
SADOWNIK BŁĘDÓW – KS BŁOTNICA
ISKRA ZBROSZ DUŻA – MKS WYŚMIERZYCE
BLASK ODRZYWÓŁ – KS PROMNA
KS WYSOKIN – MAZOWSZE GRÓJEC
Wszystkie pary I Rundy Mirax Pucharu Polski na ROZPN.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *