Sport

Młodzieżowe zespoły GKS-u poznały rywali

Dokonano podziału lig młodzieżowych na rundę jesienną sezonu 2019/2020. GKS Belsk Duży do rozgrywek na szczeblu radomskim zgłosił trzy zespoły.

Podobnie jak w minionej rundzie najstarszą drużyną będą Juniorzy Młodsi. Piłkarze z rocznika 2004 zmierzą się w II lidze okręgowej, grupa 1 z Pilicą Nowe Miasto nad Pilicą, Mogielanką Mogielnica, Oskarem Przysucha, Orłem Gielniów oraz spadkowiczem z I ligi: Powałą Taczów.

W 1. lidze utrzymali się trampkarze starsi z rocznika 2005. Podopieczni Daniela Piechala zagrają mecze z Bronią Radom, AS Radomiakiem Radom, Mazowszem Grójec, Polonią Iłża, Plonem Garbatka oraz spadkowiczem z ligi mazowieckiej: Jastrzębiem Głowaczów.

Najmłodsza grupa z rocznika 2006 (trampkarze młodsi) mają przed sobą bardzo ciężkie zadanie. Jest to przejście z gry dziewięciu w polu na jedenastu. GKS grupie zmierzy się z dobrze sobie znanymi zespołami Mogielanki Mogielnica, LKS Promnej, KS Warki oraz SZ.P. Radomiak Radom. Ta ostatnia ekipa jest nową w tej grupie.

W rundzie jesiennej czeka więc na piłkarzy młodzieżowych drużyn GKS-u 20. ligowych meczów. Dziesięć z nich rozegranych zostanie na Boisku Gminnym przy ul. Szkolnej 10. Już teraz zapraszamy na spotkania z udziałem młodych futbolistów GKS Belsk Duży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *