Sport

Seniorzy GKS-u zagrają z Zorzą Klwów

Po pauzie w ostatniej kolejce radomskiej klasy B, do gry wracają seniorzy GKS-u Belsk Duży. Podopieczni Tomasza Niemirskiego w najbliższą sobotę, 12 maja o godz. 18 zmierzą się w Mogielnicy z  Zorzą Klwów.

Sobotni przeciwnik belszczan po 20. kolejkach plasuje się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Zorza w sześćiu ligowych spotkaniach tylko raz zdołała zdobyć punkty. Tak było w starciu z GKS-em Chynów. Klwowianie okazali się wtedy lepsi od teamu z powiatu grójeckiego, wygrywając 7:2. Trzy oczka zainkasowali również w meczu z Ruszcovią Borkowice, lecz ROZPN mecz zweryfikował jako walkower.

Zgoła odmiennie grają gracze z Belska Dużego. Po zwycięstwie 2 maja nad Iskrą Zbrosza Duża drużyna GKS-u przedłużyła serię zwycięstw na wiosnę do pięciu spotkań. To dało podopiecznym Tomasza Niemirskiego awans na 5. miejsce w tabeli. Zwyciężając jednak w sobotni wieczór z Klwowem GKS może przeskoczyć na 4. miejsce.

Na jesieni GKS Belsk Duży ograł w Klwowie Zorzę 3:2. Do siatki rywala trafiali: Piotr Franczak (dwukrotnie) oraz Jakub Wójcik. Jak będzie w sobotę? Czy GKS przedłuży serię zwycięstw do sześciu? Odpowiedź już niebawem!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *