Sport

Srebrny GKS w Jasieńcu

Seniorzy GKS-u Belsk Duży zajęli doskonałe drugie miejsce w XIII edycji Turnieju Mikołajkowego organizowanego przez klub Iskra Zbrosza Duża.

W sobotę, 2 grudnia podobnie jak w latach ubiegłych piłkarze z Belska Dużego udali się na turniej organizowany przez klub ze Zbroszy Dużej. Los przydzielił GKS do bardzo wymagającej grupy A. Rywalizowali kolejno z KS Zodiak Sucha, GPSZ Głuchów, PKS Snajper Błędów oraz gospodarzem zmagań.

Poczynania w grupie A GKS Belsk Duży zakończył z bilansem 3 zwycięstw i 1 porażki. Do półfinału awansowali więc z pierwszego miejsca.

GKS Belsk Duży – KS Zodiak Sucha 4:3
GKS Belsk Duży – GPSZ Głuchów 3:0
GKS Belsk Duży – PKS Snajper Błędów 2:0
GKS Belsk Duży – Iskra Zbrosza Duża 0:1

W półfinale belski zespół zmierzył się z Husarią. Bardzo szybko udało osiągnąć się kilku bramkową przewagę, a całe zmagania zakończyły się zwycięstwem GKS-u 5:1.

GKS Belsk Duży – Husaria 5:1

W finale powtórzył się mecz z fazy grupowej. Na przeciwko belskiego teamu stanęła ekipa z Głuchowa. Mecz był bardzo wyrównany, a o końcowym triumfie zadecydowała jedna bramka…

GKS Belsk Duży – GPSZ Głuchów 0:1

GKS wystąpił w składzie: Łukasz Balewicz – Jan Bińkiewicz (C), Krzysztof Kowalski, Karol Prasek, Jan Kozłowski, Aleksander Dulemba, Wiktor Kacprzak, Kacper Skowroński, Damian Kempka, Piotr Skonecki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *