Harcerstwo

Świąteczna akcja

Przed Nami kolejne Święta Bożego Narodzenia i kolejna zbiórka na rzecz Domu Dziecka im. Ks. Baudouina w Warszawie, którą prowadzą harcerze ze Szczepu Drużyn im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego.

W poprzednich latach z powodzeniem udało się kupić dzieciom koce, poduszki, dywan. Zebrano również rzeczy potrzebne do użytku codziennego, suche pokarmy, zabawki.

W tym roku również Szczep działający na terenie Gminy Belsk Duży chce się zaangażować. Harcerze mają nadzieję, że i tym razem znajdą się ludzie o dobrym sercu, którzy będą współdziałać razem z nimi.

W tym roku dzieciom najbardziej przydałyby się:
-pościele 1,40 na 2,00
-kubki do picia
-ciepłe koce
-ubrania(dzieci od narodzin, przez wiek wczesnoszkolny,aż po wiek nastoletni) -zabawki
-suche produkty spożywcze
-pudełka na kanapki
-ręczniki

Harcerze zbierają wyżej wymienione rzeczy lub datki pieniężnych. Jeśli ktoś z Państwa lub z Waszych znajomych jest w stanie i chciałby się zaangażować w tę akcję to serdecznie zapraszamy w imieniu Szczepu do kontaktu. Najlepiej telefonicznego lub przez ich fan page na Facebooku. Poniżej zostawiamy link do strony internetowej placówki w celu lepszego zapoznania się z jej strukturą.
www.baudouin.waw.pl

W celu przekazania rzeczy lub pieniędzy można kontaktować się bezpośrednio z panią Martyną Wyrzykowską (nr tel: 665 977 120) lub przywozić je do przedszkola, działającego w Publicznej Szkole Podstawowej w Łęczeszycach.

Fot. plazowka.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *