Kościół Kultura

Świąteczny koncert w Łęczeszycach

Niedziela 23 stycznia 2022 r. dla mieszkańców parafii św. Jana Chrzciciela w Łęczeszycach oraz jej gości była dniem pełnym muzycznych wrażeń.

Za sprawą Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Mogielnicy i jej żywiołowego koncertu świątecznego mogliśmy raz jeszcze zanurzyć się w wyjątkowym klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Nie zabrakło tradycyjnych, polskich kolęd, które można było usłyszeć podczas Mszy Świętych o godzinie 9:00 i 11:00, a także wspaniałych pastorałek w wykonaniu Orkiestry i jej wokalistów.

Wielką radość słuchających wzbudziły również akcenty rozrywkowe, co zaowocowało gorącymi brawami i wykonaniem „na bis”. Wizyta znakomitych muzyków z Mogielnicy uczyniła ten dzień prawdziwym muzycznym świętem.

O stronę medialną koncertu zadbały portale Mazowiecka TV i BelskDuży24, a organizację koncertu wspierała firma JabłkaDąbrowscy.pl

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że powiat grójecki jest wręcz kopalnią muzycznych talentów, których ciężka praca przynosi nam, słuchaczom, mnóstwo radości. 

Autor: Agata Dąbrowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *