Sport

Udane zamknięcie sezonu młodzików

Młodzicy GKS-u Belsk Duży udanie zakończyli rozgrywki w II. lidze okręgowej. Podopieczni Daniela Piechala ograli w Kozienicach Energię 2:1.

Mimo, że młodzicy stracili szansę na awans do I. ligi do swojego ostatniego meczu podeszli bardzo poważnie. Młodzi GKS-iacy do przerwy remisowali bezbramkowo z Energią. Worek z bramkami rozwiązał się w drugim 30. minutach. Do siatki rywala trafili: Michał Maciejczyk oraz Bartosz Jakóbczak.

Energia Kozienice – GKS Belsk Duży 1:2 (0:0)
Paluszek 50 – Maciejczyk 36, Jakubczak 43

GKS: 7. Artur Piechal – 10. Mateusz Hermanowicz, 5. Jarosław Humennyj, 8. Bartosz Jakubczak, 13. Michał Kołacz, 11. Bartłomiej Legucki, 17. Adam Łokucijewski, 3 Michał Maciejczyk, 21. Mateusz Tworek oraz 24. Kacper Otulak, 16. Daniel Kołacz, 20. Marcin Lubański, 14. Adam Szcześniak, 99. Adam Wojtczak.