Edukacja

Walentynki w belskiej podstawówce

Samorząd Uczniowski PSP im Jana Pawła II w Belsku Dużym tradycyjnie pamiętał o Święcie Zakochanych. Z tej okazji już od 12 lutego uczniowie mogli zaopatrzyć się w walentynkowe drobiazgi, kartki, balony, lizaki itp w specjalnie na tę okazję przygotowanym sklepiku. Szkolne ekspedientki spisały się wzorowo, profesjonalnie i z uśmiechem obsługując tłumy młodszych i starszych klientów.

Uczniowie mieli także okazję wziąć udział w konkursie na najpiękniejszy wierszyk lub rymowankę walentynkową. Nagrodzono siedmiu młodych poetów – Julia Gołaszewska VIIa, Justyna Czapska VIIa, Paulina Gwiazda VIIb, Agata Sibilska Va, Bartosz Markiewicz Va, Szymon Stańczyk Va, Zosia Karas IVb. Nie zabrakło zabawnych rymowanek i poważniejszych tekstów o romantycznej, niespełnionej miłości.

Nie zawiódł także szkolny listonosz, który wraz ze swoimi asystentkami, bezbłędnie i bezpłatnie dostarczał wszystkie poprawnie zaadresowane miłosne liściki.

14 lutego szczęśliwcy, którzy odnaleźli serduszko z pieczątką SU na terenie szkoły, mogli je wymienić u opiekunów Samorządu na słodki drobiazg.

Samorząd Uczniowski nie zapomniał także o nauczycielach, którym zaserwował słodkie ciasteczka w kształcie serduszka.

Mamy nadzieję, że ten sympatyczny nastrój zostanie z nami na dłużej.

Autor: Opiekunowie SU PSP Belsk Duży

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *