Wicelider w Belsku. Trampkarze starsi GKS-u wygrywają

Trzy mecze w II lidze okręgowej mają za sobą trampkarze starsi GKS-u Belsk Duży. Piłkarze z rocznika 2004 zainkasowali we wszystkich spotkaniach komplet punktów. Ostatnio pokonali w Białobrzegach miejscową Pilicę 3:2.

Spotkanie dobrze rozpoczęli gracze z Belska Dużego. Po 26. minutach prowadzili 2:0, a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Kacper Cyranowicz. Przy jednym z trafień asystę zaliczył Bartłomiej Kot.

Gospodarze szybko złapali kontakt. W 28. minucie było 1:2, a do siatki trafił Jakub Strzałkowski. Do końca połowy wynik nie uległ zmianie.

Druga odsłona przyniosła kolejne dwa trafienia. W 62. minucie po asyście Cyranowicza do bramki Pilicy trafił Damian Kempka. Gospodarze gola na 2:3 zdobyli dwie minuty przed końcem meczu.

Po tym spotkaniu trampkarze starsi zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Mają tyle samo punktów, lecz lepszym bilansem bramek może pochwalić się ekipa Broni Radom. Kolejny mecz już w sobotę (6 kwietnia). Rywalem GKS-u będzie Mogielanka Mogielnica, która w dwóch rozegranych meczach zdobyła jeden punkt.

Pilica Białobrzegi – GKS Belsk Duży 2:3 (1:2)
Strzałkowski 28, 78 – Cyranowicz 18, 26; Kempka 62

GKS Belsk Duży: 22. Mikołaj Borkowski – 6. Filip Kowalczyk (60, 3. Michał Maciejczyk), 12. Marcel Podsiadło, 15. Kacper Cyranowicz, 2. Filip Tworek (60, 21. Mateusz Tworek), 19. Jakub Nowocin – 11. Bartosz Jakubczak, 9. Damian Kempka, 33. Dominik Rudnicki (70, 99. Bartłomiej Legucki) – 8. Bartłomiej Kot, 25. Szymon Pośniak (60, 4. Adam Łokucijewski).

Radom: II liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2 (RW)