Wracają po przerwie

Do gry wracają piłkarze GKS-u Belsk Duży oraz siatkarze Volley SKK Belsk Duży. Przerwa w przypadku obu zespołów była znacznie jednak znaczna.

Pierwszy sparing
W sobotę 12 lutego o godz. 14:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Mogielnicy pierwszy sparing przed ligą rozegrają piłkarze GKS-u Belsk Duży. Belszczanie w przerwie między rundami zmienili szkoleniowca. Mateusza Norberciaka na tym stanowisku zastąpił Adam Czarnecki – były piłkarz LKS-u Osuchów. Jego podopieczni rozpoczęli przygotowania na początku lutego. Teraz czas na pierwszy sprawdzian. Przeciwnikiem GieKSy będzie występujący w B klasie, Radom III zespół Ruszcovii Borkowice, który jest wiceliderem. Jak wiemy na początku okresu przygotowawczego wynik jest sprawą drugorzędną. Liczy się “wybieganie” meczu, który traktowany jest jako kolejna jednostka treningowa.

Pojedynek we własnej hali
Po krótkiej przerwie do zmagań IV ligi mazowieckiej wracają siatkarze Volley SKK Belsk Duży. Podopieczni trenera Kamila Trzcińskiego będą podejmowali we własnej hali zespół GKS Jastrzębia. Ekipa z powiatu radomskiego zgromadziła do tej pory zaledwie 10. punktów i znajduje się na 10. miejscu w 12-sto zespołowej stawce. Na ten bilans złożyły się trzy zwycięstwa oraz 11 porażek. Początek spotkania w niedzielę, 13 lutego o godz. 15:00.

Rozkład meczów na weekend:
12 lutego 2021 roku (sobota) – GKS Belsk Duży vs Ruszcovia Borkowice (godz. 14:00)
13 lutego 2021 roku(niedziela) – Volley SKK Belsk Duży vs GKS Jastrzębia (godz. 15:00)