Sport

Wyjazdowa potyczka seniorów GKS-u

Podopieczni Stanisława Bilskiego po pauzie w poprzedniej kolejce radomskiej Serie B wracają do rozgrywek. Dzisiaj gracze GKS-u zmierzą się z Zorzą Klwów na wyjeździe. Początek meczu o godz. 15:00.

Klwowianie w dotychczasowych sześciu spotkaniach zdobyli siedem punktów. Zorza nie miała najlepszego startu w rozgrywki klasy B. Podopieczni Daniela Grzybowskiego w czterech spotkaniach, tylko raz cieszyli się z kompletu punktów. Przed spotkaniem z Tęczą Augustów władze klubu zdecydowały się na zmianę szkoleniowca. Grzybowskiego na tym stanowisku zastąpił Arkadiusz Skonieczny. W swoim debiucie, znany z trenowania m.in. Blasku Odrzywół trener ograł Augustowian 4:1. W ostatniej serii gier klub z Klwowa podzielił się punktami z Jaguarem Wolanów.

Jak pokazuje historia ostatnich sześciu spotkań, w Klwowie gracze z Belska Dużego radzą sobie bardzo dobrze. Wszystkie trzy spotkania rozgrywane w delegacjach gracze GKS-u wygrali. Na zakończenie sezonu 2015/16 GKS ograł Zorzę 8:0. W dwóch kolejnych spotkaniach po ciekawych widowiskach było 3:2 dla Belszczan.

Zapraszamy wszystkich fanów GKS-u do Klwowa. Start pojedynku z Zorzą o godz. 15:00.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *