Sport

Z Belska do Stanisławic. Znamy podział radomskiej B klasy

Znamy podział radomskiej klasy B na sezon 2019/2020. Seniorzy GKS-u podobnie jak w ostatnich sezonach trafili do drugiej grupy, w której znaleźli się m.in. trzej spadkowicze z A klasy.

Dalekie wyjazdy
Nastąpiły niewielkie zmiany w podziale radomskiej Klasy B, grupy II biorąc pod uwagę pierwszy podział. GKS-owi trafiło się trochę lepiej. Zamiast wyjazdu do Chlewisk (80 km), czeka piłkarzy Stnaisława Bilskiego podróż do Stanisławic (68 km). Będzie to zarazem najdalszy wyjazd. Wyjazdów, w których będzie trzeba wyposażyć się w termos herbaty oraz kilka kanapek jest jeszcze kilka. W sezonie 2019/20 podopieczni Stanisława Bilskiego pojadą do Wolanowa (61 km), Świerży Górnych (60 km), Przytyka (55 km), Wielogóry (51 km), Odrzywołu (41 km) czy Klwowa (41 km). Z powiatu grójeckiego w Serie B grać będą ekipy z Głuchowa, Lesznowoli oraz Zbroszy Dużej. Do końca niejasna była przyszłość GKS-u Chynów. Ekipa koniec końców zgłosiła się i wylądowała w grupie z belskim teamem.

W grupie II jest więc trzynaście zespołów, co sprawia iż GKS Belsk Duży do rozegrania będzie miał w rundzie 24 spotkania. To tyle samo ile w sezonie 2018/2019.

Nice Sport 2, klasa B, grupa 2: GKS Belsk Duży, GPSZ Głuchów, KP Stanisławice, Iskra Zbrosza Duża, Jaguar Wolanów, KS Lesznowola, Megawat Świerże Górne, Sokół Przytyk, Strażak Wielogóra, GKS Stromiec, KS Wysokin, Zorza Klwów, GKS Chynów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *