Edukacja

Z Elmerkiem w świat!

W tym roku szkolnym dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klasy I realizują program biblioteczny “Z Elmerkiem w świat”. PSP im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Radomiu Filią w Grójcu wdraża najmłodszych do czytania.

Program zapewnia dzieciom przede wszystkim zajęcia czytelnicze i poznanie przygód Elmerka. Wszyscy uczestnicy programu zostaną objęci cyklem warsztatów edukacyjnych z Elmerem prowadzonych przez bibliotekarzy BP Filii w Grójcu. Na dzieci czekają wspaniałe zajęcia poświęcone czytaniu, a także zabawy edukacyjne, spotkania z bibliotekarzami, teatrzyki i wycieczki. 4 października 2017 r. program w Zaborowie rozpoczęła pani Magdalena Paszkowska – kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Radomiu Filia w Grójcu. Najmłodsi czytelnicy już  wyruszyli w świat… czytania, zabawy i przygody! Program będzie trwał do 8 czerwca 2018 r.

Zapraszamy do śledzenia jego realizacji na naszej stronie internetowej www.pspzaborow.pl w zakładce [Z Elmerkiem w świat].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *