Sport

GKS Belsk Duży zaprasza na treningi!

Klub piłkarski GKS Belsk Duży zaprasza na treningi młodzież do trampkarzy (rocznik 2004 i młodsi), młodzików (rocznik 2006 i młodsi) oraz orlików (rocznik 2009 i młodsi). Klub zaprasza również chłopców z rocznika 2002 i starszych do drużyny seniorów!

GKS Belsk Duży to klub piłkarski, który powstał w 2006 roku. Jego głównym założeniem jest krzewienie kultury fizycznej dzieci i młodzieży, a także dorosłych na terenie gminy Belsk Duży. Obecnym prezesem jest Kamil Bocheński, piłkarz związany z klubem od wielu lat.

Treningi GKS-u odbywają się w środy i piątki w godz. 17:00 – 18:30. Zajęcia prowadzi trener Daniel Piechal. Odbywają się one na dwóch boiskach trawiastych, a zimą zawodnicy przeniosą się na nowo powstającą Halę Sportową przy Publicznym Gimnazjum w Belsku Dużym.

GKS posiada bardzo bogatą ofertę dla młodzieży. Raz w miesiącu zajęcia dla zawodników z najlepszą frekwencją na treningach poprowadzi trener z licencją UEFA A, pracujący w FC Barcelona Escola Varsovia. Kamil Lewandowski, bo o nim mowa, jest również zawodnikiem seniorskiej drużyny i jej kapitanem. Gra w Belsku Dużym od początku powstania klubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *