Sport

Wędkujemy razem

W imieniu Zarządu stowarzyszenia serdecznie dziękujemy za pomoc w sadzeniu prawie 100 dwumetrowych drzew, które było ostatnim elementem naszego projektu.

W ramach projektu “Wędkujemy razem” w Łęczeszycach powstała strefa relaksu z ławkami i tujami rozmieszczonymi wokół zbiornika wodnego umieszczonego w centrum wsi. Tereny rekreacyjne w Łęczeszycach zapraszają do spacerów i wspólnego wędkowania!

Teren jest malowniczo położony przy zabytkowym kościele Jana Chrzciciela i klasztorze Ojców Paulinów. Ławki pomalowała młodzież w ramach wolontariatu, a członkowie stowarzyszenia zajęli się ich montażem.

W październiku wokół zbiornika zostały także posadzone tuje, które upiększyły teren. Dziękujemy za pomoc: Piotrowi, Marcinowi i Jurkowi Jendrzejczak, Mariuszowi i Robertowi Szczepaniak, Piotrowi Fidos, Sławomirowi Barszcz i Mirosławowi Dzikołowskiemu.

Projekt został zrealizowany ze środków, które pozyskaliśmy od FIO-Mazowsze Lokalnie: Fundacja Fundusz Współpracy, Stowarzyszenie BORIS, Stowarzyszenie Europa i My.

Zarząd Łęczeszyckiego Stowarzyszenia Wędkarskiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *